Karrier

Az Impact Hub Budapest jelenleg nem hirdet felvételt, de érdeklődés esetén a budapest@impacthub.net email címre lehet írni.

Kommunikációs és Marketing Koordinátor

Bemutatkozás

Az Impact Hub Budapest lelkes, energikus, agilis, strukturált és proaktív Kommunikációs és Marketing Koordinátort keres csapatába.

Az Impact Hub Budapest egy díjnyertes coworking közösség és rendezvénytér a Wesselényi utcában, amely a globális Impact Hub hálózat tagja, és a társadalmi és inkluzív vállalkozásfejlesztés egyik vezető szervezete Magyarországon.

A Kommunikációs és Marketing Koordinátor felelős a szervezet brandjének és programjainak hatékony kommunikációjáért és népszerűsítéséért, és  szorosan együtt dolgozik az Impact Hub Budapest csapatával.

Főbb feladatok:

Tartalomkészítés és a közösségi média kezelése:

  • A közösségi médiában megjelenő  posztok tervezése és beidőzítése a tevékenységek, a  programok,  és a közösségi iroda kapcsán.
  • Izgalmas szakmai  tartalmak készítése  hírlevelek, a közösségi média és brosúrák számára.
  • Az Impact Hub Budapest digitális jelenlétének erősítése  közösségi média menedzsmenttel.

Stratégiai kommunikáció és koordináció:

  • Céltudatos tervező: koherens közösségi médiastratégia kialakítása és megvalósítása
  • Kampányok megálmodója: Az Impact Hub csapatával együttműködve hatásos és hatékony kampányok szervezése a programok és a tevékenységek kapcsán.
  • Meta adatok és egyéb mutatók alapján javaslatok készítése és a kampányok finomhangolása.

Értékesítés és marketing:

  • Marketingstratégia kidolgozása és megvalósítása partnerek, támogatók és leendő új tagok bevonására .
  • Lead generálás és értékesítés a közösségi médián keresztül  a potenciális ügyfelek és támogatók körében.
  • A Sales és booking feladatok támogatása az Impact Hub Budapest látogatottságának növelése érdekében.

Beszámolási tevékenység:

Az IHB vezetőségének heti rendszerességgel végzett beszámolás.

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Szakmai  tapasztalat, de pályakezdőket is várunk releváns képzettséggel, tapasztalattal.
  • Magyar anyanyelv
  • Magas szintű angol nyelvtudás
  • Elkötelezettség a társadalmilag és fenntarthatósági szempontból hatással bíró ügyek iránt
  • Proaktivitás, rugalmasság, strukturáltság és jó munkaszervező képesség
  • Készségek és eszközök: A MS Office, Canva, Meta Business Suite, GSuite, Linktree, Mailchimp, ChatGPT és a közösségi média platformok (Instagram, TikTok) ismerete.
  •  Kreativitás és szervezés: Kivételes marketing készségek és kiváló időgazdálkodás.

További információ a pozícióval kapcsolatban:

  • Teljes munkaidős állás, 2024. Július  közepi kezdéssel,  3 hónapos próbaidővel.
  • Szerződés: határozatlan időre szóló munkaszerződéssel
  • Helyszín és munkaidő: Impact Hub Budapest iroda, VII. kerület, Wesselényi utca 17., teljes munkaidőben. Home office-ra heti 1 napban van lehetőség

A fentiek mellett további lehetőségek:

  • korlátlan Impact Hub tagság
  • ingyenes hozzáférés az összes IH programhoz
  • részvétel a globális tevékenységekben
  • lendületes és nemzetközi csapat
  • változatos és kreatív munkakör

Hogyan jelentkezhetsz?

Töltsd ki az adatlapot és  küldd el az önéletrajzod angolul és magyarul is ugyanott. Ha van már portfolio munkád, amit be tudsz mutatni, oda feltöltheted, vagy megoszthatod a linkjét. Felejtsd el a hagyományos motivációs levelet!  Mutasd meg nekünk a kreativitásodat! Küldj be egy rövid TikTok-videót (60 másodpercnél rövidebb), amelyben bemutatkozol, és elmagyarázod, miért vagy tökéletes erre a szerepre. Légy önmagad, légy kreatív, és érezd jól magad! ( a jelentkezési lapon a linket meg tudod osztani).

Ha további információra van szükséged, várjuk a kérdéseid a  hr.hungary@impacthub.net email címen.

Jelentkezési határidő: 2024. június 14.

Impact in your inbox!

Sign up for our free global membership perks, incredible opportunities and monthly inspiring updates!