Inkubációs Projektmenedzser

Mit szólnál, ha egy nyüzsgő hangulatú coworking irodában dolgozhatnál, startupokkal, szabadúszokkal és vállalkozókkal körülvéve?

Az Impact Hub Budapest Inkubációs Projektmenedzsert keres, a hazai és nemzetközi vállalkozásfejlesztési projektek szervezésére, lebonyolítására.

Főbb feladatok és felelősségek:

  • Vállalkozásfejlesztési képzések szervezése, események tervezése
  • Résztvevők toborzása, informálása, adminisztrálása
  • Adatok összegyűjtése, jelentések készítése
  • Projekt menedzsmenti feladatok
  • Képzéseken való résztvétel, alap képzések megtartása
  • CRM kezelés
  • Partner szervezetek felkeresése, együttműködések előkészítése
  • Egyéni tanácsadás
  • Szakmai konferencián való résztvétel

Előny, ha van tapasztalatod vállalkozásfejlesztés, vagy projektmenedzser terén, de ami a legfontosabb: a munka magyar és angol nyelven folyik, írásban és szóban folyékony angol nyelvtudás nélkül nem tudunk majd együttdolgozni.

Heti 40 óra rugalmas munkaidőbeosztásban.

Fizetési sáv nettó 170-240,000 HUF.

Kezdés: minél előbb 🙂

Jelentkezni egy, a norbert.stahl@impacthub.net-re küldött CV-vel tudsz, március 10.-ig.